ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рейтинг губернаторів: Коровій сподівається на аграріїв

Губернатор Вінницької області Валерій Коровій відстав від волинського колеги лише на півбала і у рейтингу губернаторів посів п'яте місце
Depo.
13 червня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Рейтинг губернаторів: Коровій сподівається на аграріїв
Рейтинг губернаторів: Коровій сподівається на аграріїв

Видання "Деловая столица" оприлюднила рейтинг голів ОДА. Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій посів 5 місце із результатом у 35 балів.

Як і Волинь, Вінниччина має спад в промисловості: на 7,8% в січні-березні на 7% в січні-квітні. За цим критерієм у неї четверте місце знизу, тоді як минулий рік вона закінчила другою зверху, давши приріст промислової продукції на 4%. Але є у Вінниччини і ряд важливих досягнень. У неї п'яте місце по динаміці будівельної продукції: приріст на 32,3% у першому кварталі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а за підсумками чотирьох місяців - вже приріст на 46,9% і друге місце. Також у неї п'яте місце по динаміці експорту, четверте - по динаміці реальної зарплати, друге - серед регіонів з найнижчим зростанням цін.

А головним успіхом Вінницької області поки що є перше місце за динамікою сільського господарства: зростання продукції тваринництва на 5,9% у січні-березні та на 6,9% в січні-квітні. У минулому році тваринники Вінниччини дали приріст продукції на 13,1%, тоді як в рослинництві випуск продукції скоротився на 17,4% через падіння урожаю зернових і цукрових буряків. В поточному році можна сподіватися, що другого поспіль неврожаю не станеться, а низькі минулорічні цифри стануть зручною базою для порівняння, щоб продемонструвати зростання.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця