Коровій розповів, які дороги відремонтують на Вінниччині

Голова ОДА каже, що цьогоріч область отримала у шість разів більше грошей на дороги, ніж торік 

У 2018 році на дорожню галузь Вінницької області виділено 2,4 млрд. гривень. Про це голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій розповів у інтерв'ю виданню "33-й канал", предає Depo.Вінниця.

За його словами, до кінця року завершиться ремонт дороги в напрямку Хмельницької області та виконається левова частка робіт до кордону із Житомирщиною.

"Ми також почали рух по М-12 в сторону Немирова і Гайсина з виходом на Черкаську область. Для того, щоб завершити цей напрямок, нам потрібно ще майже 2,5 млрд. гривень, і ми розраховуємо в наступному році повністю здійснити ремонт цієї дороги", - зауважив голова ОДА.

Він додав , що вперше було залучено 630 млн. гривень на ремонт державних доріг місцевого значення.

"На перший погляд, це крапля в морі, тому що у нас 7,5 тисяч кілометрів таких доріг. Проте, це перший крок, який дає можливість формувати інструменти роботи з такими автошляхами. Ці дороги передані на рівень обласної державної адміністрації, і ми на сьогодні формуємо нову організаційну структуру та механізми, які б давали можливість практично підійти до вирішення цієї проблематики в найближчі роки", - сказав Коровій.

Нагадаємо, що на виїзді з Немирова ремонтують дорогу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #дороги