Коровій розповів, як вдалось зменшити контрабанду спирту з Молдови

Відтоді, як ОБСЄ моніторить кордон на українському та молдавському березі Дністра, суттєво зменщилась контрабанда спирту

Про це голова Вінницької ОДА Валерій Коровій сказав в інтерв'ю виданню "РЕАЛ", передає Depo.Вінниця.

За його словами, раніше коли на українському березі Дністра виявляли контрабандний спирт, то деякі представники молдавської сторони запевняли, що цей продукт не їхнього виробництва.

"Ми свідомо пішли на залучення ОБСЄ, оскільки деякі інституції з української сторони спрощували проблему, переводили відповідальність на інше відомство, а молдавська сторона робила вигляд, що проблеми не існує", - зауважив Валерій Коровій.

Він наголосив, що пробрему треба було нагально вирішувати, адже контрабанда тягне за собою незаконне виробництво алкоголю, формує тіньовий ринок, а він привертає кримінал. В результаті погіршується криміногенна ситуація на прикордонній території.

"Тепер створені передумови для оздоровлення ситуації, і ми вже навіть бачимо розуміння проблематики молдовською стороною", - сказав губернатор.

Також за його словами, контрабандою займалися окремі ділки. Населення прикордонних районів Вінничинни завжди спеціалізувалося на малому бізнесі, пов'язаному з переміщенням товарів широкого споживання і продуктів харчування - овочів і фруктів.

Нагадаємо, також Валерій Коровій розповів, як Вінниччина рухається до "білих" зарплат у $400-500.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook