UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Коровій пообіцяв жителям Вінниччини нові дороги між райцентрами

Керівництво області створює умови, щоб інвестори вкладали кошти у виробництво асфальтобетону в регіоні

Коровій пообіцяв жителям Вінниччини нові…

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій пообіцяв, що за два-три роки на Вінниччині дороги між районними центрами стануть набагато якіснішими, ніж зараз. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Вінниччина має 9, 5 тисяч кілометрів загальнодержавних доріг та 25 тисяч кілометрів комунальних. Цього року на ремонт загальнодержавних доріг було виділено 2,5 млрд. грн.. Проте цієї суми не вистачить на якісний ремонту усіх доріг регіону.

"У нас є дуже проблемні ділянки доріг – це траса, яка була прокладена на початку 90 -х р.р. з дуже неякісною основою у напрямку Шпикова, Томашполя, потребують нагального ремонту і дороги в Крижопільському районі, тобто та Південна частина Вінницької області. Нині розробляється проектно-кошторисна документація", – зауважив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

"Внаслідок децентралізації, місцеві бюджети зросли від 400 млн грн до 3 млрд грн, і це вже все залежить від господаря населеного пункту- пустить він ці кошти на розвиток своєї громади, а отже й на місцеві дороги, чи поставить на депозит, бо депутатський корпус на місцевому рівні не може визначити куди ці кошти спрямувати", - розповідає Коровій.

"Ми створюємо усі умови щоб у Вінницьку область приходили компанії, які вироблятимуть асфальтобетон. Ось приміром, в області почне працювати завод , який випускатиме 300 тонн асфальту за годину, це тоді коли, старі заводи випускають лише по 40-50 тонн за годину. Така велика продуктивність заводу зменшить собівартість асфальту, а отже й дороги, на 20-30", – додав голова ОДА.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook