Коронавірус у Вінницькому онкоцентрі: Як прийматимуть хворих в умовах карантину
Госпіталізацію до відділень хірургічного профілю тимчасово призупинять
- Вінниця
-
31 березня 2020 09:13

Після того, як у лікаря-уролога Подільського регіонального центру онкології та ще кількох його колег і пацієнта діагностували коронавірус, у закладі впровадили карантин. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку головного лікаря онкоцентру Володимира Шамрая.
За його словами, карантин у закладі триватиме орієнтовно до 24 квітня. На цей період буде припинено госпіталізацію планових онкологічних хворих до відділень хірургічного профілю.
"Водночас, відділення радіології, хіміотерапії, клініко-діагностичної лабораторії, радіонуклідної діагностики, АГЧ, а також рентгенологічне, ендоскопічне і УЗД-відділення, адміністрація закладу і поліклініка (за виключенням урологічного кабінету) працюють, як і працювали. Онкохворі з ознаками ургентних хірургічних станів будуть направлятися на лікування до МКЛ ШМД м. Вінниці та ВОКЛ ім. М.І. Пирогова. Прошу віднестися із розумінням до ситуації яка є, адже це робиться задля безпеки лікарів та пацієнтів нашого закладу. До того ж, ніхто не застрахований від будь-яких хвороб, не лише від COVID-19", - зазначає Шамрай.
Нагадаємо, у Вінницькому онкоцентрі підтвердили нові випадки зараження коронавірусом.
Читайте також: Коронавірус на Вінниччині: Оперативна ситуація на сьогодні (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:40По 15 років проведуть за гратами блогер Анатолій Шарій та ексочільник поліції Вінниччини Антон Шевцов за держзраду
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 20:21Через кордон на надувному матраці: На Вінниччині затримали правоохоронця, що сприяв ухилянтам
- 20:40На Вінниччині чоловік дивом вижив після падіння в 10-метровий колодязь
- 20:20На Вінниччині група лікарів за гроші "робила" інвалідів (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 15:35Посівна на фініші: Українські аграрії засіяли 94% ярих зернових та зернобобових культур
- 09:08Економічна ефективність болтів з шестигранною головкою у великих проєктах Інновації
- 18:37Гурту "Курган і Агрегат" скасували виступи в Івано-Франківську та у Вінниці через матюки у піснях
- 19:25Огляд чохла з ремінцем ESR Orbit Hybrid Case (HaloLock) Titanium для AirPods Pro 2 Актуально
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 09:20"УЗ" призначає додатковий поїзд між Києвом і Вінницею (ГРАФІК)
- 19:31Підпали у Києві та прифронтових регіонах: Правоохоронці затримали пʼятьох посібників ворога
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 12:39ДБР повідомило про підозру гендиректору "Нижньодністровської ГЕС" через розтрату майже 5 млн грн
- 08:04У "Дії" знову можна змінювати місце проживання
- 07:18"УЗ" змінює маршрути деяких приміських поїздів (СПИСОК)