ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

"Коробка" майбутнього муніципального будинку уже височіє на вулиці Петра Запорожця

Здати першу чергу планують до кінця 2017-го року 

Depo.
19 червня 2017 15:55
ФОТО: depo.ua

У Вінниці цього року завершать будівництво першої черги уже сьомого за ліком будинку, збудованого за програмою "Муніципальне житло". Основна частина десятиповерхівки повністю збудована, тривають зовнішні оздолювальні роботи, повідомляє Depo.Вінниця.

Черговий муніципальний будинок з'явився на вулиці Петра Запорожця, 4 в рамках реконструкції уже існуючого двоповерхового будинку за цією адресою. Загалом будинок складатиметься з двох черг, які передбачають будівництво двох десятиповерхових секцій. У першій секції запроектовано 88 квартир, у другій – 90. За раніше анонсованими міською владою планами, здати в експлуатацію першу чергу мають у четвертому кварталі 2017-го року

Вінниця

Вінниця

Вінниця

Всього від початку програми Муніципальне житло у 2010 році здано понад 600 квартир. Вартість квадратного метра тут порівняно нижча за середні, які просять забудовники Вінниці. В останньому зданому на сьогодні "муніципальному" житловому комплексі на вулиці Чехова ціна була на рівні 8800 грн.

Придбати квартиру за програмою "Муніципальне житло" мають право обмежене коло осіб, а саме: люди з інвалідністю; працівники міських та обласних комунальних підприємств; працівники організацій та установ, що утримуються за рахунок державного та міського бюджету; ветерани праці, вимушені переселенці з Криму та окупованих територій на Сході Укпраїїни; військовослужбовці, які брали участь у антитерористичній операції. Серед них право на участь визначається жеребкуванням.

Нагадаємо, цього року уже розпочалося спорудження наступного муніципального будинку – на вулиці Маяковського поруч із 3-ю міською лікарнею.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця