Команда вінницького "політеху" їде в Канаду на Всесвітній кубок Enactus

Вінницькі студенти представлятимуть Україну на Всесвітньому кубку Enactus, що відбудеться 28-30 вересня 2016 року в Торонто, Канада
Depo.
25 липня 2016 10:51
ФОТО: depo.ua
Команда вінницького "політеху" їде в Канаду на Всесвітній кубок Enactus
Команда вінницького "політеху" їде в Канаду на Всесвітній кубок Enactus

 Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Enactus Україна.

У липні цього року відбулись щорічні Національні змагання Enactus Україна. Дев’ять студентських команд представили результати своїх проектів перед журі, членами якого виступили представники провідних міжнародних та українських компаній.

За рішенням суддів цьогорічними фіналістами стали команди Enactus Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Вінницького національного технічного університету та Харківського інституту фінансів Київського національного торгово-економічного університету.

Судді фінального раунду, прослухавши всі презентації та оцінивши проекти команд, віддали звання чемпіона команді Enactus Вінницького національного технічного університету. 

Додамо, що Enactus – це міжнародна неприбуткова організація, що об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу, які використовують силу підприємницької дії для покращення якості життя та життєвих стандартів людей з різними потребами.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця