Команда одеських архітекторів показала ідеї для вінницького парку "Хімік" (ФОТО)

Над концепцією урбаністи та архітектори працювали разом з жителями Вінниці з квітня минулого року

Учора, 23 лютого у Вінниці в хабі "Місто змістів" Інститут розвитку міст оприлюднив фінальну концепцію парку "Хімік". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Над концепцією урбаністи та архітектори працювали разом з жителями міста з квітня минулого року. Запропонована концепція парку на Замості передбачає створення оригінальної "лавки добросусідства" як ключового об'єкту соціальної взаємодії у парку, облаштування кількох дитячих майданчиків – як для наймолодших, так і для активних підлітків, а також планується організація бігового маршруту та спортивних об'єктів – спортивного майданчика і зони тренажерів. Авторами фінального рішення стали архітектори з Одеси, які брали участь в Архітектурній майстерні "Створення парку "Хімік": від концепції до об'єкта" у листопаді-грудні. Саме їх проект під навою "Хімія соціальних зв'язків" із поділом парку на зони "Вибух", "Реакція" та "Розчинення" ліг в основу концепції, яка була винесена на фінальне обговорення.

Результати роботи команд і фінальна концепція будуть розміщені на сайті Вінницької міської ради в розділі "Інтегрований розвиток міст" - "Демопроект". Протягом тижня прийматимуться коментарі та уточнення до концепції парку "Хімік" за електронною адресою irm.vin.khimik@gmail.com. Далі матеріали передадуть розробникам проектно-кошторисної документації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця