ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Колишній головний слідчий СБУ Вовк розповів про звільнення з полону офіцерів "Альфи"

Офіцерів "Альфи", полонених бандою Стрєлкова-Гіркіна, обміняли на лідерів "ополчення" Донбасу
Depo.
14 вересня 2015 15:22
ФОТО: depo.ua
Колишній головний слідчий СБУ Вовк розповів про звільнення з полону офіцерів "Альфи"
Колишній головний слідчий СБУ Вовк розповів про звільнення з полону офіцерів "Альфи"

Як повідомляє Depo.Вінниця, колишній очільник головного управління Служби безпеки України Василь Вовк розказав як міняв у Стрєлкова офіцерів "Альфи" на головних сепаратистів. Цим Василь Вовк поділився на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Спочатку була особиста домовленість із Стрєлковим, що обмін відбудеться на нейтральній полосі між блок-постами сторін. Однак, коли я прибув до Ізюму, він телефоном мені повідомив, що 6 травня відбувся важких бій - є вбиті і поранені із Слов'янська...  Він був готовий прийняти мене в Слов'янську, щоб передати "альфівців" - виїжджати на нейтральну територію відмовився. Дав гарантію проїзду, але не 100%, тільки через один блок-пост. Я їхав із водієм "Альфи" на "бусіку" - з нами був Губарєв, Перепечаєнко (заступник самопроголошеного мера Слав'янська - Паномарьова, завдяки якому нас не "поклали" на в'їзді у Слав'янськ) і Злобін. В центрі міста ми очікували Стрєлкова. І вже хвилин за 20-30 стали свідками його помпезної появи у супроводі кортежу бронемашин із прапорами та цілим батальйоном охорони, вдягненої у радянську військову форму і озброєну АК", - пише Василь Вовк.

За словами Вовка, нещодавно він отримав звістку від Стрєлков. Сепаратист бажає знову зустрітись з вінницьким генералом, однак цього разу - на території РФ. 

"Не думав, що нам доведеться побачитись знову за подібних обставин - нещодавно мені передали від Стрєлкова пропозицію зустрітися знову, але на території РФ. Я згоден за однієї умови - місце зустрічі змінити не можна!!! Як і рік тому - у центрі Слов'янська", - зауважив він.

Про те, як відбувся обмін дивіться на відео:

Більше інформації про життя Вінничини читайте на Depo.Вінниця.