ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Колишні наркомани позмагалися в футболі

У Вінниці пройшов сьомий турнір під гаслом “Футбол за життя без наркотиків”
Depo.
1 липня 2015 08:36
ФОТО: depo.ua
Колишні наркомани позмагалися в футболі
Колишні наркомани позмагалися в футболі

У Вінниці, на стадіоні Центрального парку культури та відпочинку, 30 червня пройшов сьомий турнір під назвою "Футбол за життя без наркотиків". Повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua  

Футбольні змагання були присвячені Дню молоді і Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотичних речовин та їх незаконним обігом. Їх підтримала Вінницька обласна федерація футболу, яка забезпечила турнір кваліфікованими арбітрами. Організаторами спортивних баталій виступили Вінницький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, громадська організація "Промінь надії", благодійний фонд "Асет" і комітет з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.
На майданчик виходили колишні залежні від наркотичних речовин та молоді люди, що прийняли рішення стати на шлях позбавлення від наркотичної залежності. Загалом 10 футбольних команд. В основному це колективи міста над Бугом, а також Жмеринки і Калинівки.  

Кожен матч турніру тривав два тайми по 15 хвилин. Команди боролися в двох підгрупах, після чого пройшли стикові ігри за медалі. Переможців і призерів організатори відзначили нагородами.   

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua