Коли й куди приходити вінничанам, які претендують на субсидію

У разі, якщо талон попереднього запису не отримано, потрібно звернутись до Прозорого офісу у зручний спосіб

З вівторка, 16 жовтня, розпочинається прийом громадян на призначення житлової субсидії в опалювальний період 2018-2019рр. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

У зв'язку із цим вінничани, які претендують на субсидію, мають звернуться до Прозорих офісів "Вишенька" (просп.Космонавтів,30) або "Старе місто" (вул. Брацлавська,85) у день і час, вказані в талонах попереднього запису.

Тим домогосподарствам, які отримували субсидію в неопалювальний період та домогосподарствам, в яких не відбулося жодних змін щодо складу домогосподарства та членів сімей, - субсидію на опалювальний сезон 2018-2019 рр. буде перераховано автоматично.

Внутрішньопереміщені особи, громадяни, які орендують (винаймають) житло, а також домогосподарства, в яких є зареєстровані особи, які тимчасово не проживають у житловому приміщенні, мають звернутися з заявою та декларацією на опалювальний сезон.

У разі, якщо талон попереднього запису не отримано, потрібно звернутись до Прозорого офісу у зручний спосіб:

особисто у Прозорому офісі з 9:00 до 18:00 з понеділка по четвер, з 9:00 до 17:00 у п'ятницю;

записатись на прийом за телефоном: Прозорий офіс "Вишенька" (просп.Космонавтів,30): 50-83-88, 59-90-45; Прозорий офіс "Старе місто" (вул. Брацлавська,85): 50-86-26, 50-86-6;

через мережу Інтернет (зареєструвавшись через "Персональний кабінет" на офіційному сайті ВМР).

Нагадаємо, вінничани під дощем стояли в довжелезній черзі до Прозорого офісу на Вишеньці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця