Ажіотаж довкола біометричних паспортів не стихне до кінця літа

Кожна територіальна громада має право на придбання спеціальних вузлів для оформлення закордонних паспортів та ID-карток

Depo.
20 червня 2017 10:13
ФОТО: depo.ua
Ажіотаж довкола біометричних паспортів не стихне до кінця літа

На Вінниччині кількість охочих отримати закордонний біометричний паспорт збільшилась в 2-3 рази, у порівнянні з початком року. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Керівник управління державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко пов'язує ажіотаж із запровадженням безвізового режиму та настанням сезону відпусток.

"Згідно рейтингів паспортів світу, вітчизняний біометричний паспорт посів 30-е місце. На зниження ажіотажу чекаємо наприкінці серпня – початку вересня місяця цього року. На даний час, для забезпечення належного рівня обслуговування населення працюють всі територіальні підрозділи нашої служби, таким чином в кожному районі області громадяни мають змогу оформити всі необхідні документи", – зазначив Наливайко.

У вересні планують встановити електронні черги у всіх територіальних підрозділах Державної міграційної служби України у Вінницькій області. Наливайко додав, що кожна територіальна громада має право на придбання спеціальних вузлів для оформлення закордонних паспортів та ID-карток. Вартість необхідної техніки із закритими захищеними каналами зв'язку складає приблизно 500 тис. грн. Ці питання територіальні громади вирішують цілковито самостійно. З боку міграційної служби об'єднаним територіальним громадам надаються лише методичні рекомендації, технічна підтримка та консультації.

Поки що вузол для оформлення ID-карток та закордонних біометричних паспортів придбано в місті Вінниці і встановлено в Центрі надання адміністративних послуг "Замостя".

Нагадаємо, Вінниччину накрив "біометричний" бум.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця