ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Ажіотаж довкола біометричних паспортів не стихне до кінця літа

Кожна територіальна громада має право на придбання спеціальних вузлів для оформлення закордонних паспортів та ID-карток

Depo.
20 червня 2017 10:13
ФОТО: depo.ua

На Вінниччині кількість охочих отримати закордонний біометричний паспорт збільшилась в 2-3 рази, у порівнянні з початком року. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Керівник управління державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко пов'язує ажіотаж із запровадженням безвізового режиму та настанням сезону відпусток.

"Згідно рейтингів паспортів світу, вітчизняний біометричний паспорт посів 30-е місце. На зниження ажіотажу чекаємо наприкінці серпня – початку вересня місяця цього року. На даний час, для забезпечення належного рівня обслуговування населення працюють всі територіальні підрозділи нашої служби, таким чином в кожному районі області громадяни мають змогу оформити всі необхідні документи", – зазначив Наливайко.

У вересні планують встановити електронні черги у всіх територіальних підрозділах Державної міграційної служби України у Вінницькій області. Наливайко додав, що кожна територіальна громада має право на придбання спеціальних вузлів для оформлення закордонних паспортів та ID-карток. Вартість необхідної техніки із закритими захищеними каналами зв'язку складає приблизно 500 тис. грн. Ці питання територіальні громади вирішують цілковито самостійно. З боку міграційної служби об'єднаним територіальним громадам надаються лише методичні рекомендації, технічна підтримка та консультації.

Поки що вузол для оформлення ID-карток та закордонних біометричних паспортів придбано в місті Вінниці і встановлено в Центрі надання адміністративних послуг "Замостя".

Нагадаємо, Вінниччину накрив "біометричний" бум.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця