Донецький університет хочуть назвати на честь видатного випускника

Ректор Роман Гринюк створив робочу групу, яка розгляне ініціативу перейменування вишу
Depo.
13 січня 2016 16:19
ФОТО: depo.ua
Донецький університет хочуть назвати на честь видатного випускника
Донецький університет хочуть назвати на честь видатного випускника

Колишній студент Донецького національного університету, журналіст "Радіо Свобода" Олексій Мацука запропонував перейменувати навчальний заклад в Національний університет імені Василя Стуса, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу ДонНУ.

Лист з такою пропозицією Олексій Мацука надіслав ректору ДонНУ Роману Гринюку.

"6 січня виповнюється 78 років з дня народження дисидента, поета Василя Стуса. Народився поет у Вінницькій області, а навчався у нашому Донецькому національному університеті, який завершив у 1959 році з червоним дипломом…Сьогодні в день народження поета і нашого видатного випускника важливо нагадати керівництву національного університету, який тепер знаходиться у Вінниці (до речі, малій батьківщині Стуса), про необхідність перейменування ВНЗ в національний університет ім. Василя Стуса", - йдеться в зверненні.

Донецький університет хочуть перейменувати на честь найвідомішого випускника - фото 1

У Відповіді на звернення журналіста ректор ДонНУ Роман Гринюк зазначив, що це вже третя спроба перейменування університету. Аби врахувати думку всього колективу буде створено спеціальну робочу групу, до якої запрошують і ініціатора перейменування Олексія Мацуку.

Нагадаємо, що Ректор "вінницького" ДонНУ Гринюк "наїхав" на Кабмін. Він вважає, що Кабмін порушує закони, чим заважає вишам "рухатись вперед".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця