Кого з вінницьких спортсменів приймали у міській раді

Футболісти, баскетболістки і шашкіст з Вінниці показали чудові результати

Кого з вінницьких спортсменів приймали у…

У Вінницькій міській раді привітали спортсменів, які отримали значні досягнення. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

З 28 травня по 5 червня в місті Ізмір (Туреччина) під егідою FMJD відбувся молодіжний чемпіонат світу з шашок-64. Серед молоді до 13 років визначили найсильніших в класичній, швидкій та блискавичній іграх. Вінниччину та міську дитячо-юнацьку спортивну школу №6 представляв на чемпіонаті світу з шашок-64 вихованець Миколи Леонова – Лев Леонтьєв, який став чемпіоном світу та бронзовим призером.

З 13 по 15 червня у місті Івано-Франківськ відбулися фінальні змагання двадцятого Всеукраїнського турніру з футболу серед школярів на призи клубу "Шкіряний м'яч". У фінальних змаганнях брали участь 8 команд. Команда вінницької ЗШ №35 виборола 3 місце. У фінальній боротьбі за 3-4 місце вінничани змагалися з командою з м.Коростень, де отримали перемогу з рахунком 2:0. Тренери: Рижковий Віталій, Базалицький Валерій. Загалом у турнірі взяли участь 8 тисяч команд.

3-5 червня у м. Київ відбулись фінальні змагання чемпіонату України з баскетболу серед дівчат 2005 р.н. Команда спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (СДЮСШОР) з баскетболу виборола 2 місце серед 24 команд. Тренер Волошина Алла.