У Ямполі з'явиться багатометровий філософський мурал

Художниця хоче, аби її мурал нагадував ямпільчанам про динамічність світу та необхідність збереження балансу в ньому
Depo.
19 липня 2016 12:09
ФОТО: depo.ua
У Ямполі з
У Ямполі з'явиться багатометровий філософський мурал

Наступного тижня в центрі міста Ямпіль, що на Вінниччині, з'явиться багатометровий мурал авторства столичної художниці-ілюстратора Марисі Рудської. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на допис однієї із засновниць місцевого проекту "Дирижабль" Валерії Лауди  у "Фейсбуці".

За розповіла художниця Марися Рудська ямпільському виданню "Дирижабль", ідея малюнку прийшла їй в зоомузеї, коли дівчину запитали, як би вона зобразила тваринний світ.

"Я думала над цим досить довго. Хотіла зобразити не просто тварин, а відчуття цього міцного взаємозв’язку між всіма нами. Від людини до крихітної тихоходи, від кита до золотомушки", - говорить Марися.

Дівчина розповідає, що згодом ідея почала обростати образами "як снігова куля". Зрештою вона почала малювати не просто тваринний світ, а світ в цілому.

"Мені б хотілося, щоб ця робота змусила людей хоч на мить задуматись про взаємозв’язки всього живого і вигаданого, наших міфів і реальності, тварин і птахів, думок і дій. Ми живемо в динамічному світі, який невпинно балансує. І не маємо права забувати про це", - доповнила Рудська.

Київські художники подарують Вінницькій області новий мурал - фото 1

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця