На Вінниччині в районній лікарні створили спеціальне відділення для хворих на кір

Нині на стаціонарному лікуванні у новому відділенні перебувають шестеро дорослих і шістнадцятеро дітей

Нещодавно у Чечельницькій районній лікарні, що на Вінниччині, створили інфекційне відділення для хворих на кір. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал".

Нині на стаціонарному лікуванні перебувають шестеро дорослих і шістнадцятеро дітей.

" Ми закликаємо батьків обов'язково вакцинувати дітей, дотримуючись термінів календаря щеплень, і якомога скоріше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію. Вакцинуватись за календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно усі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику – військові, учасники ООС, студенти, освітяни і медики", – зауважив головний лікар Сергій Могила.

Додамо, що від початку року на Вінниччині на кір захворіло 2687 людей, з них і 1756 (65 %) діти. Госпіталізовано 1661 особу, з яких 1029 (62 %) маленькі пацієнти. Лише за останній тиждень в області було зареєстровано 223 хворих на кір, причому 80 % з них це доросле населення. Найбільша кількість спалахів сталася у Шаргородському районі – 12 випадків.

Серед хворих на кір були 22 вагітні жінки, три з них вже народили і їхні немовлята також захворіли на кір. На сьогодні, як кажуть медики, їх стан стабільний. У лікувально-профілактичних закладах області є в наявності 24 тисяч доз вакцини.

Нагадаємо, на Вінниччині в жовтні у двох школах одного району оголосили карантин через кір.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #лікарня