На Вінниччині виловили ще сім зубрів-утоплеників

Кількість загиблих тварин зросла до 17
Depo.
8 лютого 2016 10:58
ФОТО: depo.ua
На Вінниччині виловили ще сім зубрів-утоплеників
На Вінниччині виловили ще сім зубрів-утоплеників

В п'ятницю, 5 лютого, працівники Хмільницького лісогосподарства дістали з води ще сім загиблих зубрів, які втопились біля села Трибухи Літинського району, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vlasno.info.

Під час обстеження водойми, єгері побачили темні плями на під кригою. Чоловіки розбили лід і знайшли на дні туші ще семи зубрів. таким чином кілкьість загиблих тварин зросла до 17. Вінницькі мисливці кажуть, справжня кількість загиблих тварин може бути більшою. Наразі обстежити водойму складно через те, що лід вже не такий прозорий.

Єгері віддали мясо з трупів тварин на дослідження, адже туші тварин можуть бути заражені сибірською виразкою, чумою та іншими небезпечними для людей хворобами. Недосліджене м'ясо планують відправити на утилізацію.

Шкури вісьми загиблих тварин, які дістали з водойми 30 січня, працівники лісгоспу продали за 80 тись грн. одному з місцевих підприємців, який планує зробити з них опудала.

Нагадаємо, що працівники лісгоспу планують продати цінні шкури і виручити за кожну від 5 до 10 тисяч гривень.

Раніше, на Вінниччині під час перевезення туш зубрів від водойми до заводу по утилізації, туші і голови потонулих тварин зникли.