UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кілька громад з Вінниччини й Черкащини вирішили "побрататися"

Громади обох областей розташовуються на трасі міжнародного сполучення М12, а тому мають широкі можливості з розвитку спільних проектів

Кілька громад з Вінниччини й Черкащини в…

Представники ОТГ Вінницької та Черкаської областей підписали Меморандум про співпрацю між громадами. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "На Парижі".

Голови громад зустрічалися на Вінниччині і на Черкащині. 

 "Черкащани зацікавлені досвідом Вінницької області, відповідно – цікавими є  здобутки громад Черкаської області, адже території межують. Наприклад, м. Умань має ряд успішних проектів, що реалізовані у сфері соціального захисту населення, у Паланській ОТГ добре організована діяльність закладів освіти. Варто сказати, що громади обох областей розташовуються на трасі міжнародного сполучення М12, а тому мають широкі можливості з розвитку спільних проектів, наприклад, туристичних", – пояснив Євген Шаповалов, радник з децентралізації Вінницького офісу з розвитку місцевого самоврядування.

Під час зустрічей  було підписано Меморандум про співпрацю між громадами Вінниччини і Черкащини: Брацлавська ОТГ співпрацюватиме із містом Умань і селом Ладижинка Черкаської області, місто Гнівань – з містом Умань. За територіальним принципом співробітництво буде розвиватись між Паланською ОТГ Черкащини та Краснопільською ОТГ Вінниччини, Паланською ОТГ та Соболівською ОТГ Теплицького району Вінниччини, а також між Христинівською ОТГ та Краснопільською ОТГ, що мають спільні межі.

Нагадаємо, у Краснопільській ОТГ сільський голова  працює настільки прозоро, що навіть двері в службовому кабінеті майже повністю скляні. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"