Художниця з Одеси "впустила сонце" у вінницький музей

У художньому музеї діє персональна експозиція живопису молодої одеської художниці Злати Шишман

У рамках ІІІ Міжнародного мистецького пленеру "Кращий художник/The best artist 2019", що триває у Вінниці, в художньому музеї діє персональна  експозиція живопису молодої одеської художниці Злати Шишман. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "На Парижі".

В експозиції – 23 роботи, які написанні за останні два роки у різних куточках України. Дівчина зобразила величні Карпати, сонячний і тихий Південь України, спокійну і затишну Вінницю.

Злата працює у стилях реалізму та імпресіонізму, любить пейзаж, натюрморт, жанрові композиції.

"Кілька картин були написані в складних погодних умовах. Одного разу падав сильний дощ, я прикривала полотно картоном та все ж на картині залишилися сліди крапель дощу. Під час написання іншої роботи почалася сильна заметіль. Я заховалася під стінами будівлі, та сніг все ж впав на полотно. Так утворились ефекти, які неможливо повторити людськими руками. Виходить, що у написанні картин мені допомагає сама природа. Та найбільше я люблю світло в роботах, – передавати у всьому тепло і сонце, навіть, якщо воно за хмарами. Я відслідковую світло і освітлення в природі, потім передаю це у своїх картинах", – розповідає художниця.

Злата стала наймолодшою художницею, чиї роботи покахзав Вінницький обласний художній музеї. Їй 24 роки, але вона вже є членом Національної спілки художників України.

 "Злата ніби сонце впустила до музею. Картини якісні, відчувається настрій у кожній роботі – чи то зима, чи то осінь, весна, літо. Простежується образність – це головне. Виставка дуже світлоносна", – ділиться враженнями художник з Харкова Олександр Брітцев.

Виставка триватиме до 15 червня.

Фото: Валерій Шиленко.

Нагадаємо, сьогодні у Вінниці художники встановлять новий рекорд України. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #виставка