Кава для порятунку дитини: У Вінниці збирають кошти для лікування трирічного хлопчика


Сашко отримує курс хіміотерапії і чекає на лікування в Ізраїлі

Учора, 24 квітня, у Вінниці розпочалася акція на підтримку важкохворого трирічного Сашка Басюка. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.інфо.

Одна з місцевих мереж кав’ярень пропонує своїм клієнтам придбати чашку кави, одна гривня з продажу якої піде на лікування хлопчика.

"До Дня захисту дітей, який відзначають 1 червня, наш колектив вирішив організувати акцію на підтримку дитини. Звернулися до волонтерів, які опікуються хворими малюками. Ми колись з ними збирали гроші для дитинки, яка, слава Богу, вижила. Нині попросили, аби нам порадили, кому на сьогодні потрібно найбільше допомоги. Волонтери сказали, що допомога потрібна саме Сашку" ,- розповідає організатор акції Алла Каплун.

У Сашка В-лінійний гострий лімфобластний лейкоз (рак крові). Виявили так званий "хромосомний злам" - генетичний збій з транслокацією хромосом. З 11 січня і по сьогоднішній день триває курс хіміотерапії.

"На сьогодні на лікування зібрали 35 тисяч доларів, а загалом треба не менше 90 тисяч доларів. Тому наша акція довгострокова. Буде тривати не один день, а близько двох місяців. Якщо треба, ми її продовжимо", - каже Каплун.

"Нас чекає і готова прийняти на лікування клініка в Ізраїлі (Тель-Авів), але потрібна 100% передоплата – 90 тисяч доларів", - каже батько хлопчика журналіст Юрій Басюк.

Взяти участь в акції на підтримку Сашка може будь-хто. Для цього варто придбати каву або інші напої у мережі кав’ярень "Дім кави" та "Coffeelaktika". Відповідні оголошення є на барних стійках.

Для тих, хто бажає окремо допомогти родині:

Басюк Юрій Петрович (батько)

Приватбанк:

4149 6293 9716 5085 UAH
5168 7422 0124 7826 EUR

Monobank:
5375 4141 0021 1225 UAH

Paypal:
ybasyuk@gmail.com

Нагадаємо, у трирічного сина вінницьких журналістів діагностували лейкемію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця