На Вінниччині півтисячі людей знайшли роботу за допомогою кар’єрних радників

У службі зайнятості почав діяти новий Порядок реєстрації і перереєстрації безробітних громадян

З 1 січня 2019 року в усіх філіях Вінницького обласному та міському центрах зайнятості, тепер працюють кар’єрні радники. Кар’єрний радник несе відповідальність за сприяння у працевлаштуванні, виходячи з інтересів клієнтів. По це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Нові співробітники центру зайнятості, які надають послуги громадянам, які шукають роботу, у тому числі тим, які мають роботу, але бажають її змінити, зареєстрованим безробітним та здійснюють супровід таких осіб з метою їх подальшого працевлаштування.

"У процесі роботи кар’єрні радники допомагають клієнтам усвідомити свої сильні особистісні якості, самостійно визначити наявні конкурентні переваги, зокрема, здібності, навички. Спільно з клієнтом складають індивідуальний план надання послуг чи план працевлаштування", - йдеться в повідомленні.

Крім того, кар’єрні радники навчають, як самостійно здійснювати пошук роботи, як готуватися до співбесід, як підготувати резюме тощо. Надають клієнтам інформацію про умови та можливості проходження формального чи неформального професійного навчання.

З початку 2019 року працевлаштовані 493 особи, які працювали з кар’єрними радниками.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця