ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Канадці профінансують розвиток чотирьох міст Вінниччини

В проекті "ПРОМІС" візьмуть участь Вінниця, Хмільник, Жмеринка та Ладижин
Depo.
29 березня 2016 15:27
ФОТО: depo.ua
Канадці профінансують розвиток чотирьох міст Вінниччини
Канадці профінансують розвиток чотирьох міст Вінниччини

Чотири міста Вінницької області: Вінниця, Хмільник, Жмеринка та Ладижин долучилися до канадського проекту з підтримки розвитку і підвищення ефективності діяльності малих та середніх підприємств "ПРОМІС", повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Власно.info.

В рамках проекту містам нададуть міжнародну технічну допомогу для розвитку. Також передбачається впровадження моделі відкритого демократичного управління, формування і впровадження стратегічних планів розвитку громад, а також формування місцевих актів про поліпшення управління, бюджетування і надання адміністративних послуг. Під час реалізації проекту планується створити сприятливий бізнес-клімат в обраних містах з акцентом на жінок-підприємниць та екологічно чистий бізнес.

Впровадження заходів в рамках проекту "ПРОМІС" відбуватиметься до грудня 2020 року, для їх втілення на Вінницьку область урядом Канади виділено 100 000 канадських доларів, які будуть розподілені між підприємствами та громадам, які представлять найкращі грантові проекти.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця