UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Калинівчанин тримає вдома понад сотню папуг

Першу самку папуги, яка з’явилася в його колекції, чоловік назвав на честь коханої дівчини

Калинівчанин тримає вдома понад сотню па…

Житель Калинівки, що на Вінниччині,  тримає вдома понад сотню папуг. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "На Парижі".

Михайло Воронков розводить папуг з юності.

"Свого першого хвилястого папужку я придбав ще у юності. Це була самочка і я назвав її на честь дівчини, в яку був тоді закоханий. Потім то одного папужку куплю, то пару. Дарував, роздавав, купував собі нових. Згодом вирішив спробував розводити папуг і захопився. І ось уже четвертий рік займаюся цим серйозно. У той рік, коли я починав, папуги були дешеві,  їх продавали, як курчат, оптом по двадцять гривень", – розповідає Воронков.

Господар каже, що папуги - непередбачувані птахи. Найвойовничніші — самки, вони можуть  несподівано влаштувати бої до крові і навіть знищувати малят. Самці ж конфліктують лише під час спарювань.

Папуги - дуже уважні батьки.

"Коли папуги висиджують пташенят, і самка, і самець беруть у цьому участь. Як вилуплюються малята, самець приносить самці їжу, а вона вже годує малят. Пташенята залишаються у гнізді два місяці і в цей період відбувається вже друга яйцекладка. Ось тоді мама висиджує яйця і доглядає за молодшими пташенятами, а батько — за старшими. Сімейне виховання", -додає калинівчанин.

Орнітолог порадам з інтернету не вірить, для нього цінний тільки власний досвід.

"Бувало, що пропадали десятки птахів. Тоді хотілося все покинути. Наприклад, коли я тільки починав розводити птахів,  не знав, що не кожне зерно їм підходить.  Якось в мене не вистачало корму, я купив на базарі пшениці. Бачив, що вона трішки темнішого кольору, але не звернув на це уваги. Нагодував птахів, а на ранок половина з них загинула. Окрім проса, пшениці, соняшникових зернят, пташкам потрібні вітаміни — морква, буряк, сир, яйця. Купую і вітаміни у ветаптеці, бо через нестачу сонця у них починає випадати пір’я. Турбот вистачає", — каже Воронков.

Нагадаємо, у Калинівці на території школи є "Галявина мудрих каменів". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme