Івасюк запевняє, що середні класи буде повністю забезпечено підручниками

Учні 4-7 класів, які в минулому навчальному році мали лише половину підручників, з 1 вересня отримають всю навчальну літературу

Про це повідомив заступник голови ОДА, директор Департаменту освіти та науки Ігор Івасюк, передає Depo.Вінниця

За його словами, торік обласний департамент отримав 235 тисяч підручників для учнів 4-7 класів, що становить близько 50% від потреби. 

"Рік пройшов досить складно для учнів 4-7 класів, тому що Міністерство освіти і науки не надрукувало вчасно необхідну кількість підручників. Досить довго учні вимушені були вчитися або по електронних підручниках, які були розміщенні на сайтах, або купувати за власні кошти", - каже чиновник. 

Він запевняє, що друк решти необхідної навчальної літератури вже профінансовано, тож у наступному навчальному році школярі будуть забезпечені підручниками з основних предметів.

"Зараз ми плануємо отримати другу половину підручників, відповідні кошти виділенні в сумі 3,1 мільйонів гривень. Ми завершуємо підписання угод про придбання підручників з нашими видавництвами. Враховуючи, що сума коштів обмежена, то першу чергу, ми замовили підручники з української мови і математики, фізики, географії , тобто з основних предметів. Наша мета забезпечити основними підручниками на 100%. Сподіваюся , що до першого вересня ці купівлю будуть здійсненні", - зауважив Івасюк.

Також він повідомив, що до наступного навчального року планується придбання 274 тисяч підручників для школярів 8 класів, до навчальної програми яких були внесені корективи. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця