ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Івасюк запевняє, що середні класи буде повністю забезпечено підручниками

Учні 4-7 класів, які в минулому навчальному році мали лише половину підручників, з 1 вересня отримають всю навчальну літературу
Depo.
30 травня 2016 14:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник голови ОДА, директор Департаменту освіти та науки Ігор Івасюк, передає Depo.Вінниця

За його словами, торік обласний департамент отримав 235 тисяч підручників для учнів 4-7 класів, що становить близько 50% від потреби. 

"Рік пройшов досить складно для учнів 4-7 класів, тому що Міністерство освіти і науки не надрукувало вчасно необхідну кількість підручників. Досить довго учні вимушені були вчитися або по електронних підручниках, які були розміщенні на сайтах, або купувати за власні кошти", - каже чиновник. 

Він запевняє, що друк решти необхідної навчальної літератури вже профінансовано, тож у наступному навчальному році школярі будуть забезпечені підручниками з основних предметів.

"Зараз ми плануємо отримати другу половину підручників, відповідні кошти виділенні в сумі 3,1 мільйонів гривень. Ми завершуємо підписання угод про придбання підручників з нашими видавництвами. Враховуючи, що сума коштів обмежена, то першу чергу, ми замовили підручники з української мови і математики, фізики, географії , тобто з основних предметів. Наша мета забезпечити основними підручниками на 100%. Сподіваюся , що до першого вересня ці купівлю будуть здійсненні", - зауважив Івасюк.

Також він повідомив, що до наступного навчального року планується придбання 274 тисяч підручників для школярів 8 класів, до навчальної програми яких були внесені корективи. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця