ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Інваліди праці змагалися у рукоборстві, шахах і бомбаскеті

Обласна спартакіада “Сила духу” мала статус відбору на Всеукраїнські змагання і зібрала представників більшості районів
Depo.
21 липня 2015 14:52
ФОТО: depo.ua
Інваліди праці змагалися у рукоборстві, шахах і бомбаскеті
Інваліди праці змагалися у рукоборстві, шахах і бомбаскеті

У вінницькому спорткомплексі "Колос" відбулася III обласна спартакіада серед інвалідів праці "Сила духу", повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua  

Її організувала обласна виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві спільно з обласною організацією спорттовариства "Спартак". Змагання мали статус відбору на всеукраїнську спартакіаду, тому зібрали практично всіх сильніших. В них взяли участь 35 спортсменів з більшості районів області.  

Учасники боролися в шести видах спорту: шахах, армспорті, гирьовому спорті, бомбаскеті (кидання м'яча в кільце), дартсі і настільному тенісі.

37-річна Олена Лапковська з Вінниці була однією з найсильніших в бомбаскеті. До змагань спеціально готувалася на міських майданчиках.   

"Я - інвалід третього групи, отримала виробничу травму коліна. Але дуже люблю спорт, тому щорічно залюбки беру участь в обласних спартакіадах. Була віце-чемпіонкою з бомбаскету й на всеукраїнському рівні. Також влітку займаюся велоспортом, волейболом, плаванням, а взимку - лижами і ковзанярським спортом" - розповіла Олена Лапковська.

34-річний Олександр Лісовий (Бар) змагався в рукоборстві.
"Я веду здоровий спосіб життя. В юності я займався вільною боротьбою. Але отримана виробнича травма не дозволяє мені боротися. Тому я перейшов на деякі інші види спорту - наприклад, на армспорт", - наголошує Олександр Лісовий.

"Найсильніші учасники обласної спартакіади у вересні цього року вирушать до Ужгороду, на Всеукраїнські змагання", - повідомив начальник обласної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Михайло Олійник.  

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua