ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницький трамвай похвалили у відомій телепрограмі

Телеведуча Ольга Фреймут приїхала у Вінницю, щоб перевірити рівень чистоти у міському громадському транспорті
Depo.
1 жовтня 2015 14:45
ФОТО: depo.ua
Вінницький трамвай похвалили у відомій телепрограмі
Вінницький трамвай похвалили у відомій телепрограмі

Трамвай з маршруту №4 "Барське шосе - Залізничний вокзал" отримав рекомендацію "Інспектора Фреймут". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vinnitsa.info.

Вчора, 30 вересня, у Вінниці проходили зйомки телепередачі каналу "1+1" "Інспектор Фреймут". Ведуча Ольга Фреймут провела перевірку у вінницькому трамваї.

Ольга Фреймут, замаскувавшись під кондуктора, перевіряла, чи може стороння особа заробити, продаючи квитки. Телеведуча вдягла перуку, окуляри та жилет. Це тримвало допоки Фреймут не "попалив" справжній кондуктор.

Також "інспектор Фреймут" провела перевірку трамваю на безпечність та технічну справність, а також на наявність вогнегасника, аптечки та, звичайно, чистоту.

"Я розумію, що з нею були люди технічно грамотні, бо вони перевіряли знизу гальмівні колодки. Ольга Фреймут ставала на колії перед трамваєм, водій рушав і загальмовував всі три рази. Окрім того, вона серветкою перевірила на чистоту наш трамвай і була дуже вражена тим, що трамвай, який вже прийшов з лінії, був чистий", - розповів директор Вінницької транспортної компанії Микола Форманюк.

В результаті вінницький трамвай отримав від Фреймут відзнаку. Табличку з нагородою передадуть до Музею вінницького трамваю.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.