Інклюзія на сцені: Вінничанам показали, як кохання долає всі бар'єри (ФОТО)

27 листопада незвичайна трупа поїде зі своєю виставою в Київ

У Вінниці відбулась незвичайна танцювальна вистава "INCLUSION IN HARMONY". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Vlasno.info.

В інклюзивній виставі взяли участь чимало талановитих танцівників та акторів, які продемонстрували три історії кохання. Актори показали, як життя людини може змінитися в одну мить: у здорових батьків може народитися дитина з інвалідністю, можна потрапити в аварію або зазнати каліцтва на війні. Але сила духу, кохання, дуржні почуття здатні творити чудеса – саме про це і йшлося на вінницькій сцені.

Учасниками вистави стали танцювальний колектив "Гармонія" (Сюзана Жуковська, Яна Верба, Людмила Нецкіна, Юлія Воровська, Наталя Видайко, Світлана Петріщева), балет "Крила України" Центру військово-музичного мистецтва Повітряних сил Збройних сил України, данс-клуб "Болеро", данс-клуб "Артф'южин", Віталій Гарбузюк, вихованець навчально-реабілітаційного центру № 6, танцювальна студія "3Z" та Іван Сивак, представник Національної параолімпійської збірної зі спортивних танців на візках.

27 листопада незвичайна трупа поїде зі своєю виставою в Київ.

Нагадаємо, вінничанка і хмельничанин отримали нагороду міжнародного конкурсу за рок-н-рол на візках.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця