ID-картку тепер можна оформити в будь-якому відділенні Прозорого офісу Вінниці (ФОТО)

У Прозорих офісах встановлено п'ять додаткових ID-установок

У Вінниці відтепер можна оформити паспорт нового зразка у будь-якому відділенні Прозорого офісу. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку вінницького міського голови Сергія Моргунова.

"Хочу поділитися гарною новиною - відтепер оформити паспорт можна у будь-якому з територіальних відділень Прозорого офісу у Вінниці. Для цього встановлено п'ять додаткових ID-установок. Таким чином, буде мінімізовано питання черг. Адже послуга є дуже популярною – і не лише серед вінничан, а й гостей міста. А раніше ця процедура була доступна лише у ЦНАПі на Замості, де з 2017 року працював один програмно-технічний комплекс", – пише Моргунов.

На сьогодні всі станції у територіальних підрозділах успішно пройшли тестування, і адміністратори готові приймати відвідувачів. Тож подати документи на виготовлення закордонного паспорту громадянина України та внутрішнього паспорту у вигляді ID-картки можна у Прозорих офісах на Замості, Вишеньці або Старому місті.

"Головне, щоб для клієнтів був забезпечений високий рівень сервісу та комфорту в отриманні послуги. Над цим і постійно працюємо у співпраці з обласним управлінням Державної міграційної служби України", - додає мер.

Нагадаємо, на Замості "Прозорий офіс" незабаром стане двоповерховим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця