Хто з вінницьких нардепів "завалив" голосування по Калинівці

Троє нардепів-вінничан не захотіли, щоб Калинівка стала містом обласного значення

Свої голоси за проект Постанови про віднесення міста Калинівка Калинівського району Вінницької області до категорії міст обласного значення віддав 191 народний депутат, в тому числі і 12 нардепів, які отримали мандати від вінничан. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця з посиланням на офіційний веб-портал ВРУ.

Зокрема, надання Калинівці нового статусу підтримали "порошенківці" Олександр Домбровський, Григорій Заболотний, Іван Мельничук, Юрій Македон, Олексій Порошенко, Сергій Кудлаєнко, Микола Кучер, Петро Юрчишин, Іван Спориш, Геннадій Ткачук, а також "яценюківець" Дмитро Сторожук та член фракції "Воля народу" Сергій Мельничук. 

Утримались від голосування нардепи Руслан Демчак та Анатолій Матвієнко, а представник "Народного фронту" Андрій Тетерук був відсутній під час голосування.

"У нас, на жаль, немає закону, який би регулював адмінтерустрій, але дійсно за старою нормою має бути 50 тисяч жителів, а Калинівка має всього 19 тисяч. Зараз Калинівка вже є об'єднаною громадою і має всі повноваження міста обласного значення. Тому я не бачу ніякого змісту, крім популізму, - підтримувати, не підтримувати - нічого не зміниться", - сказав Анатолій Матвієнко під час обговорення проекту постанови.

Хто з вінницьких нардепів "завалив" голосування по Калинівці - фото 1

Нагадаємо, сьогодні, 19 травня, Верховна Рада не надала Калинівці статусу міста обласного значення. Однак, в березні цього року, комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, заступником голови якого є нардеп-вінничанин Сергій Кудлаєнко, підтримав ініціативу щодо надання Калинівці статусу міста обласного значення.

Раніше ініціативу калинівської територіальної громади, щодо отримання такого статусу, підтримала і Вінницька обласна рада.