ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хто з вінницьких нардепів "завалив" голосування по Калинівці

Троє нардепів-вінничан не захотіли, щоб Калинівка стала містом обласного значення
Depo.
19 травня 2016 13:21
ФОТО: depo.ua

Свої голоси за проект Постанови про віднесення міста Калинівка Калинівського району Вінницької області до категорії міст обласного значення віддав 191 народний депутат, в тому числі і 12 нардепів, які отримали мандати від вінничан. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця з посиланням на офіційний веб-портал ВРУ.

Зокрема, надання Калинівці нового статусу підтримали "порошенківці" Олександр Домбровський, Григорій Заболотний, Іван Мельничук, Юрій Македон, Олексій Порошенко, Сергій Кудлаєнко, Микола Кучер, Петро Юрчишин, Іван Спориш, Геннадій Ткачук, а також "яценюківець" Дмитро Сторожук та член фракції "Воля народу" Сергій Мельничук. 

Утримались від голосування нардепи Руслан Демчак та Анатолій Матвієнко, а представник "Народного фронту" Андрій Тетерук був відсутній під час голосування.

"У нас, на жаль, немає закону, який би регулював адмінтерустрій, але дійсно за старою нормою має бути 50 тисяч жителів, а Калинівка має всього 19 тисяч. Зараз Калинівка вже є об'єднаною громадою і має всі повноваження міста обласного значення. Тому я не бачу ніякого змісту, крім популізму, - підтримувати, не підтримувати - нічого не зміниться", - сказав Анатолій Матвієнко під час обговорення проекту постанови.

Хто з вінницьких нардепів "завалив" голосування по Калинівці - фото 1

Нагадаємо, сьогодні, 19 травня, Верховна Рада не надала Калинівці статусу міста обласного значення. Однак, в березні цього року, комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, заступником голови якого є нардеп-вінничанин Сергій Кудлаєнко, підтримав ініціативу щодо надання Калинівці статусу міста обласного значення.

Раніше ініціативу калинівської територіальної громади, щодо отримання такого статусу, підтримала і Вінницька обласна рада.