Чудом вижила: У Калинівці на "Стежці кохання" дівчині прострелили шию

Версії про замах чи помсту поки що не знайшли підтвердження

Поблизу Калинівки, що на Вінниччині, на так званій "Стежці кохання" в закоханих стріляли з пістолета. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 33-й канал.

Молода пара на авто виїхала на "Стежку" усамітнитися. Вночі в автомобіль двічі вистрілили.

"Кажуть, там гільзи від ТТ. Кого вицілював стрілець - сказати важко, бо ці хлопець із дівчиною не з бандитів чи "мажорів". Кажуть, одна куля пробила дівчині шию і застрягла в салоні авто. Інша - вилетіла наскрізь. Поряд із постріляною машиною знайшли в кукурудзі велосипед. Ймовірно, його кинув нападник", - сказав місцевий житель.

За словами керівника поліції Вінниччини, правоохоронці схиляються до версії хуліганства. "Там справді стріляли, але версії про замах чи помсту поки що не знайшли підтвердження. Скоріш за все, це було хуліганство, але ледь не призвело до смерті молодої дівчини. Вона чудом вижила. Звідки у хулігана на велосипеді пістолет ТТ? Експертиза має дослідити, із якої зброї стріляли в цих громадян. Це міг бути перероблений пристрій для відстрілу куль калібру 7,62 міліметра. Пошук злочинця триває. Більше таємниць слідства не маю права розкривати", - прокоментував Юрій Педос.

Нагадаємо, що житель Вінниччини залишився живий після пострілу в скроню.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця