UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хлопчик з Вінниці став чемпіоном світу з бразильських шашок

У бразильську версію шашок грають на 64-клітинковій дошці за специфічними правилами

Хлопчик з Вінниці став чемпіоном світу з…

У турецькому місті Ізмір 11-річний вихованець Вінницької МДЮСШ № 6 Лев Леонтьєв став бронзовим призером чемпіонату світу з бразильських шашок. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Власно.інфо.

Як повідомив наставник спортсмена Микола Леонов, це був перший чемпіонат світу з бразильських шашок серед молоді. У ньому взяли участь представники п'яти країн: України, Польщі, Китаю, Росії і Туреччини.

У бразильську версію шашок грають на 64-клітинковій дошці за специфічними правилами. Наприклад, необхідно бити більшість шашок, якщо це виходить. Також є дві особливості побиття шашок через дамкове поле.

Лев Леонтьєв був чемпіоном Європи зі 100-клітинкових шашок і бронзовим призером з 64-клітинкових. Поки що має перший дорослий розряд. Через місяць він планує їхати до Вільнюса (Литва) на чемпіонат Європи зі 100-клітинкових шашок. Буде намагатися вирости до кандидата у майстри спорту і майстра, претендувати на медалі на офіційних міжнародних змаганнях у кожній віковій категорії, повідомив тренер.

Фото: Фейсбук-спільнота "Шашки на Вінниччині".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook