Губернатор подарував вінницькому паралімпійцю пістолет за €2 тисячі

Сьогодні , 9 серпня, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій подарував вінничанину Олексію Денисюку, який представлятиме Україну на паралімпійських іграх у Бразилії, пневматичний пістолет
Depo.
9 серпня 2016 12:53
ФОТО: depo.ua
Губернатор подарував вінницькому паралімпійцю пістолет за €2 тисячі
Губернатор подарував вінницькому паралімпійцю пістолет за €2 тисячі

Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Спортивна зброя, яка коштує 60 тисяч гривень, німецького виробництва та зроблена за новітніми технологіями.

"Це пневматичний пістолет, який дає можливість вступати в одній із 3 дисциплін: пневматична стільба на 10 метрів, малокаліберна на 50 метрів і скорострільна на 25. Пістолет німецький, дуже хороший із найновішими технологіями, з електронним спуском. Я його прощупав, все в ньому "пляше", як говориться", - зазначив Олексій Денисюк.

За словами тренера збірної команди Вінницької області зі стрільби Дениса Мустафаєва, цей пневматичний пістолет зможе наблизити спортсмена до перемоги, однак, каже тренер, до нової зброї Денису потрібно ще "пристрілятися".

"Зброя у спортсмена є, але це нова модель, більш приємна, яка може зіграти свою роль у отриманні високого результату. Поки час є, тому Олексій освоюватиме цю зброю. Йому треба звикнути до неї, адже вона краща, чим та що є є зараз", - каже тренер паралімпійця.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця