Гройсман розповів, в чому секрет "вінницького дива"

Прем'єр-міністр вважає, що всі позитивні перетворення, які протягом останнього десятиліття вдалось впровадити у Вінниці - результат роботи команди однодумців
Depo.
15 липня 2016 18:19
ФОТО: depo.ua
Гройсман розповів, в чому секрет "вінницького дива"
Гройсман розповів, в чому секрет "вінницького дива"

Про це він заявив під час робочої поїздки у Вінницю, передає кореспондент Depo.Вінниця.

"Багато речей ми змогли зробити у Вінниці, через те, що у нас була гарна команда однодумців. Залишається абсолютна більшість в міській раді, яка підтримує. Тобто команда робить і приймає рішення, і робить це все спільно", - сказав голова уряду. 

За його словами, формування такої команди відбувається нині і в столичних кабінетах. 

"Ми зараз в Києві знаходимося на тому шляху, щоб формувати команду однодумців, які хочуть не просто говорити в повітря, а робити реальні справи. Вважаю, те що зроблено у Вінниці має бути зроблено і в Україні", - наголосив Володимир Гройсман.

Він переконаний, що відсутність популізму у вінницькому муніципалітеті - основа лідируючих позицій міста в загальнодержавному розвитку.

"У Вінниці теж ми починали дуже складно, але потім нас підтримувала громада. Теж саме і в Україні - треба завоювати довіру людей. Вінниця продовжує змінюватися у багатьох сферах. Лідерство Вінниці очевидне, але знову ж таки  - тут немає популістів", - наголосив Гройсман.

Гройсман розповів, в чому секрет "вінницького дива" - фото 1

Гройсман розповів, в чому секрет "вінницького дива" - фото 2

Гройсман розповів, в чому секрет "вінницького дива" - фото 3

Гройсман розповів, в чому секрет "вінницького дива" - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця