ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гройсман розповів, коли в Україні будуть європейські дороги

За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, на впорядкування українських доріг може піти 2-3 роки
Depo.
14 травня 2016 18:15
ФОТО: depo.ua
Гройсман розповів, коли в Україні будуть європейські дороги
Гройсман розповів, коли в Україні будуть європейські дороги

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що після децентралізації управління дорогами знадобиться 2-3 роки, аби ситуація з українськими автошляхами кардинально змінилась. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

"Побачте, що за 2-3 роки ситуація в дорожньому господарстві буде зовсім іншою і якісно-кращою і тоді ми вже будемо розвивати українські транспортні коридори для того, щоб йти вперед", - наголосив Гройсман.

За його словами, нині в місцевих бюджетах є ресурси, щоб ремонтувати дороги, а фінансування всіх автодорожніх робіт вже розблоковане. 

"Держава закріпила місцеві податки і збори, зокрема податок на доходи з фізичних осіб, це була моя мрія завжди, зробити таку фінансову децентралізацію коли я був мером. Крім того, є акцизний збір і державний фонд регіонального розвитку, який має 3 млрд. Це дасть можливість консолідувати ресурс і робити більші обсяги робіт", - сказав прем'єр.

В той же час, він попросив представників ЗМІ проконтролювати цей процес на місцях.

"Але прошу всіх журналістів - дивіться як ремонтують дороги і робіть інформацію публічною, адже мене особисто і уряду не вистачить, щоб перевірити кожну дорогу. Якщо потрібно дати по рукам - ми дамо, але ми маємо знати", – зауважив Гройсман.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця