ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гройсман розповів, за що троє нацгвардійців віддали життя під Радою

Голова ВРУ назвав мітингувальників, що кинули гранату в правоохоронців, "покидьками, які намагались розв’язати "другий" фронт"
Depo.
6 вересня 2015 17:47
ФОТО: depo.ua
Гройсман розповів, за що троє нацгвардійців віддали життя під Радою
Гройсман розповів, за що троє нацгвардійців віддали життя під Радою

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман закликав усіх критиків нової редакції української Конституції не підмінювати поняття і не перетворювати процес децентралізації в безглузде шоу. Про це він говорив у Вінниці під час святкування Дня міста, повідомляє Depo.Вінниця.

"Особливості місцевого самоврядування в Луганську та Донецьку, очевидно, необхідні, щоб відновити мирне життя і відновити все, що там зруйновано. Я ніколи в житті не проголосую за особливий статус Донбасу. Це протирічить моєму внутрішньому переконанню. Тому перетворювати це в безглузді шоу і заклики, що там був якийсь особливий статус і там була централізація влади - це безглуздя", - наголосив голова ВРУ.

За його словами, окремі українські політики протиставляють своє бачення нової редакції головного закону країни висновкам авторитетних організацій міжнародного рівня. 

"Я з особливою повагою ставлюсь до політиків українських, але хочу підтвердити, що іноді в їхніх випадках знання того, що пропонується, протиставляється не моїм знанням, а знанням, наприклад, Венеціанської комісії - найавторитетнішої організації Ради Європи в галузі права", - сказав Гройсман.

Він переконаний, що троє хлопців, які загинули 31 серпня, увійдуть в історію України як захисники демократії і свободи країни.

"Троє правоохоронців віддали своє життя не за те, що вони щось захищали. Вони охороняли правопорядок. В них жбурнули бойову гранату. І я вважаю, що цьому передувала низка закликів приходити, щось боронити. Що боронити? Центральну владу? Зривати децентралізацію? Я всім критикам нової Конституції, до формування якої я безпосередньо маю відношення, я їм всім кажу: по-перше - почитати і по-друге - не підмінювати поняття", - наголосив спікер. 

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.