ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гройсман привіз до Вінниці 15 "єврооптимістів"

Депутати Верховної Ради вивчали досвід впровадження європейських стандартів по-вінницьки
Depo.
26 серпня 2015 20:32
ФОТО: depo.ua
Гройсман привіз до Вінниці 15 "єврооптимістів"
Гройсман привіз до Вінниці 15 "єврооптимістів"

15 народних депутатів України з міжфракційного об`єднання "Єврооптимісти" відвідали Вінницю, аби ознайомитись із новаціями в системі управління містом, повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на прес-службу міської ради.

Протягом дня, 25 серпня, гості відвідали вінницькі "Прозорі офіси", муніципальний Діагностичний центр, ознайомилися з роботою системи SCADA на модернізованій котельні по вулиці Баженова, подивилися як працює сміттєсортувальна станція і когенераційна установка для виробництва електроенергії зі звалищного газу на Стадницькому полігоні.

Презентацію місцевих реформ на прикладі вже реалізованих проектів для "євродесанту" провели голова Верховної Ради України Володимир Гройсман та в. о. міського голови Сергій Моргунов.

"Півтора місяці тому на одній із зустрічей об'єднання депутатів "Єврооптимісти" виникла спільна ініціатива, щоб приїхати і подивитися Вінницю, як тут вирішуються муніципальні проблеми, - каже Володимир Гройсман, "... коли колеги-депутати зможуть подивитися, що тут зроблено, дати свою оцінку, це дасть можливість нам бути ближчими до спільного бачення того, куди рухатися далі".

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.