Вінницька область отримала рекордне фінансування на ремонт доріг

У найближчих планах - відновлення асфальтного покриття на в’їзді у місто з боку Тиврівського шосе та частини об’їзної дороги від траси на Київ до Немирівського шосе

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

У Вінницькому регіоні триває масштабний ремонт доріг. Лише на відрізку траси М12 між Вінницею та Гайсином техніка працює на п’ятьох ділянках. У планах - відновлення асфальтного покриття на в’їзді у місто з боку Тиврівського шосе та частини об’їзної дороги від траси на Київ до Немирівського шосе.

Начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук зазначив, що цьогорічного фінансування вистачить на те, щоб майже завершити відновлення покриття на усій трасі М12 до межі з Черкаською областю. На наступний рік залишиться невелика частина об’їзної дороги навколо Вінниці та через Гайсин.

На трасі, де відбувається масштабний ремонт, учора, 23 квітня, побував прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

 "В цьому році ми виділили на дороги 55 мільярдів гривень. Це рекордна цифра, і як ви бачите, що сьогодні вже є абсолютно нова якість та підходи щодо будівництва доріг. Одразу можу сказати, якщо дорога не проходить підтвердження якості, ми за ці дороги платити нікому не збираємось і платити не будемо. Друга позиція – безпека дорожнього руху. Для нас є важливим завданням до 2020 року на третину зменшити травматизм і смертність на українських дорогах, ми маємо перестати втрачати життя українців тільки від того, що дороги не мають відповідних заходів безпеки. Тому ми більше двох мільярдів в цьому році будемо спрямовувати на заходи з безпеки, такі, як-от: організація руху по колу, що змушує водіїв зменшувати швидкість, це острівці безпеки для пішоходів і роз’єднання смуг руху, освітлення переходів та інші обмежування для того, щоб водії завжди пам’ятали про безпеку дорожнього руху", - сказав Гройсман.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #дороги