ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці

У Вінниці розпочав роботу Регіональний форум розвитку громадянського суспільства "Громада-Влада-Бізнес: стратегічний діалог"
Depo.
25 липня 2015 12:03
ФОТО: depo.ua
Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці
Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці

Як повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua, грандіозний форум "Громада-Влада-Бізнес: стратегічний діалог" розпочався у Вінниці. На захід зібрались представники громадських організацій, які працюють на регіональному, загальнодержавному та міжнародному рівнях. Також, своїм досвідом роботи в громадах з учасниками форуму ділитимуться регіональна влада і місцевий бізнес. 

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці - фото 1

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці - фото 2

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці - фото 2

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці - фото 3

Такий масштабний майданчик для комунікації та співпраці громадського сектору з потенційними партнерами та донорськими організаціями організував фонд ІСАР "Єднання" у партнерстві з Адміністрацією Президента України. Фінансування на проведення Форуму надало Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту "Платформа розвитку громадянського суспільства". Підтримала проведення форуму і Вінницька міська рада.

До організації заходу долучилось і чимало регіональних громадських ініціатив. Зокрема, Благодійний фонд "Подільська громада" займався організаційними питаннями проведення форуму, вінницька ГО "Гармонія" була головним натхненником події, а "Територія мам" подбала про дитячий простір заходу. Форумчани, які прийшли з малечею, можуть плідно попрацювати на форумі, допоки діти розважаються у спеціально створеній для них локації.

В програмі форуму: проведення лекцій, панельних дискусій, майстер-класів. Під час "Гайд парку" із донорами громадський сектор зможе отримати корисні знайомства та контакти. Для форумчан працюватиме вуличний університет, відбуватиметься презентація громадських і бізнесових організацій, а також діятиме фотовиставка та кінопростір. 

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці - фото 5

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці - фото 6

Під час відкриття форуму виступали організатоори заходу, в.о. вінницького міського голови Сергій Моргунов, відомий шоумен та громадський діяч Віктор Бронюк. До слова був запрошений і виконавчий директор Міжнародного фонду "Відродження" Євген Бистрицький, який спеціально приїхав у Вінницю для участі у форумі. Він підкреслив, що представники усіх громадських організацій в Україні, мають усвідомити головне завдання, яке стоїть перед ними сьогодні - всебічна допомога владі у викоріненні корупції та імплементації реформ.

"Владі не вистачає комунікації щодо реформ. Люди готові до децентралізації та об'єднання громад, але вони бояться. Бояться через те, що вони не знають як зміниться їхнє життя після реформи. Тут важлива роль громадських організацій. Саме так вони допоможуть реалізовувати реформи", - зауважив Євген Бистрицький. 

Більше про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці - фото 1

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці - фото 8

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці - фото 9

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці - фото 10

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці - фото 11

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці - фото 12

Громадські організації, влада та бізнес зібрались на діалог у Вінниці - фото 13