Громадські активістки з Вінниччини доводили, що політика - справа жіноча

Учасниці проекту виришіли ламати стереотипи
Depo.
8 грудня 2016 09:49
ФОТО: depo.ua
Громадські активістки з Вінниччини доводили, що політика - справа жіноча
Громадські активістки з Вінниччини доводили, що політика - справа жіноча

Учора, 7 грудня, у Вінниці презентували завершальну частину програми "Політика – жіноча справа". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Моя Вінниця".

Учасниці проекту з семи районів Вінниччини показали, що сучасні жінки готові до великої політики та активної соціальної діяльності, але часто бояться говорити про це на публіку.

"Нас з дитинства вчать, що жінка народжена для того, щоб покласти своє життя задля успіху чоловіка. Ми захотіли зламати цей стереотип та зробити жінок, які виконують суспільно важливі речі, видимими",– сказала координаторка проекту у Вінниці Наталя Сергієнко.

На конференцію приїхали представниці з Бара, Хмільника, Тиврова, Козятина, Немирова та Липовецького району. Говорили про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

"Усвідомлення того, що партнерство – це основа взаємодії між чоловіком і жінкою змінило моє життя. Ми створили у Гнівані експериментальний театр, в якому діти показали проблеми гендеру, рівності та взаємодії. Таким чином, в нас відбувся діалог, який зацікавив дітей та дорослих", – розповіла начальниця відділу у справах сім’ї та молоді Тиврівської РДА Любов Никодим.

Результатами опитування серед учнів п’яти шкіл свого міста поділилася Олена Черній з Хмільника. Вона виявила, що поняття "генде"» взагалі не сформоване в школярів, тому найближчим часом будуть проведені просвітницькі заходи для вчителів та учнів.

Учасниці ГО "Територія добра" з Козятина створили календар на наступний рік, де зібрано інформацію про громадських активісток міста.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця