ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Трьох вінницьких депутатів-мажоритарників зрівняли між собою

Громадські активісти проаналізували парламентську діяльність нардепів, якість їхньої роботи в громадських приймальнях та інші важливі показники
Depo.
12 червня 2015 08:42
ФОТО: depo.ua
Трьох вінницьких депутатів-мажоритарників зрівняли між собою
Трьох вінницьких депутатів-мажоритарників зрівняли між собою

Серед трьох вінницьких народних депутатів-мажоритарників Олексія Порошенка, Руслана Демчака та Івана Мельничука найвідповідальніше до своїх депутатських обов'язків ставиться саме останній. Про це свідчать результати моніторингу громадської мережі "Опора", повідомляє Вінниця.depo.ua.

Найкращий показник відвідуваності у Верховній Раді має Іван Мельничук - 98 % (у Олексія Порошенка - 94 %, у Руслана Демчака - 89 %). Також у Івана Мельничука більше виступів у Парламенті, ніж у колег - 13, більше депутатських запитів - 20, більше підготовлених законопроектів - 17. Олексій Порошенко подав один запит і сім законопроектів. Руслан Демчак - 10 запитів і 13 законопроектів. 

Руслан Демчак випередив своїх колег за кількістю громадських приймалень. У нього їх п'ять - по одній в кожному з райцентрів свого виборчого округу. Приймальня Олексія Порошенка діє у Вінниці, Івана Мельничука - у Літині. 

Всі  народних депутати спілкуються з виборцями через соціальних мережах, а Руслан Демчак ще має свій власний сайт.  

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua