Громаді села під Вінницею повернули ділянку вартістю у півмільйона


Підприємець порушив земельне законодавство: систематично не сплачував орендну плату за користування землею і передав спірну ділянку в суборенду без погодження з розпорядником землі

Територіальній громаді села Агрономічне Вінницького району повернуто земельну ділянку вартістю 507 тис. грн. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Вінниччини.

Установлено, що підприємцю передано в оренду земельну ділянку на територій Агрономічної сільської ради для розміщення об’єкту торгівлі та пункту громадського харчування, на умовах оренди. Однак підприємець порушив земельне законодавство: систематично не сплачував орендну плату за користування землею і передав спірну ділянку в суборенду без погодження з розпорядником землі.

Зважаючи на вказані порушення, прокуратура заявила позов про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки площею 0,15 га, нормативно-грошовою оцінкою 507 тис. грн. Судом першої інстанції задоволено позов, проте підприємець оскаржив це рішення в апеляційному порядку.

Північно-західний апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури, відмовив у задоволенні апеляційної скарги та залишив рішення Господарського суду Вінницької області без змін.

Нагадаємо, на Вінниччині на території археологічної пам'ятки вирощували соняшники.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця