ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницьким громадам розкажуть, де взяти гроші на об'єднання

В рамках роботи проекту "Пульс" спеціалісти проводитимуть юридичні та фінансові консультації
Depo.
24 березня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua
Вінницьким громадам розкажуть, де взяти гроші на об
Вінницьким громадам розкажуть, де взяти гроші на об'єднання

Вчора, 23 березня, у Вінниці представили команду проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні "Пульс", яка допомагатиме місцевим територіальним громадам об'єднуватися, повідомляє Depo.Вінниця

"Ми підтримуватимемо громади, які мають намір об'єднатися та допомагатимемо їм у вирішенні організаційних, правових та фінансових питань", - пояснив виконавчий директор Вінницького регіонального відділення владислав Філатов. 

В рамках проекту планується проводити практикуми з основ зконодавства для посадовців - міських головів та їх заступників. Також учасники проекту мають намір розробляти та подавати до Верховної Ради проекти законів, які сприятимуть розвитку місцевого самоврядування. 

"У нас на Вінниччині затверджено 108 територіальних громад, але Кабмін затвердив лише 37. Інші понад 70 визнані неспроможними. Ми хочемо допомогти їм внести зміни досвого стратегічного плану розвитку і допомогти їм об'єднатися", - розповів експерт з правових питань проекту Сергій Романович. 

Також, за словами експерта з бюджетних питань Ігоря Вернигора, членам та очільникам територіальних громад потрібно роз'яснювати, де сьгодні можна взяти гроші.

"Сьогодні вони потрібні на найнеобхідніші речі - ремонт школи чи дитсадка, дороги, оплату комунальних, впровадження егергоефективних технологій. Ми, зокрема, хочемо показати, що є міні-гранти і пояснити, як їх можна отримати", - розповів Вернигор.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця