Громада на Вінниччині першою в Україні придбала поліцейський автомобіль за власні кошти


Фінансування зарплати правоохоронцям, також утримання автомобіля відбувається за рахунок Міністерства внутрішніх справ

Вороновицька об’єднана територіальна громада Вінницького району за власні кошти придбала поліцейський автомобіль. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.інфо.

Нещодавно представники селища звернулися до Міністерства внутрішніх справ з проханням у сприянні придбання спецавтомобіля за рахунок бюджету селища.

"Ми розробили програму, за якою ця машина має рухатися лише по території нашої громади. Передали кошти. Загальна сума – 400 тисяч гривень. Фахівці провели тендер, купили. Оснастили його проблисковими маячками та відповідними знаками поліції та передали нам", - розповідає сільський голова Вороновицької ОТГ Олександр Ковінько.

Сільський поліцейський автомобіль також оснащений планшетом з виходом в Інтернет.

"Це повноцінний поліцейський автомобіль. Різниця лише в тому, що він обслуговувати буде лише нашу територію", - підкреслює Ковінько.

Працювати на поліцейській машині будуть троє дільничних, які обслуговують територію громади.

"Раніше вони їздили на рейсових автобусах. На виклики діставалися самотужки. Вважаємо, що завдяки нашій новій машині, регулювати правопорядок стане набагато швидше та якісніше", - додає сільський голова.

Фінансування зарплати правоохоронцям, також утримання автомобіля відбувається за рахунок Міністерства внутрішніх справ. Проте вирішується питання про фінансування палива для поліцейської машини за рахунок територіальної громади.

Додамо, що це перший в Україні поліцейський автомобіль, придбаний за кошти громади.

Наагадаємо, два роки тому на Вінниччині з'явився перший в області центр безпеки громадян.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця