Грип відступає: На Вінниччині лише 8 шкіл закрито на карантин

Минулого тижня захворюваність на 23% була нижчою епідемічного порогового рівня

Впродовж минулого тижня на Вінниччині захворюваність на ГРВІ та грип зменшилась на 4,3%, що складає 590 випадків на 100 тисяч населення. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

За словами заступниці голови директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надії Марусяк, протягом тижня за медичною допомогою з приводу ГРВІ звернулось більше 9 тисяч пацієнтів. Серед них – більш як 5 тисяч діти. Госпіталізовано було 285 осіб.

"З початку епідемічного сезону у вірусологічній лабораторії ДУ "Вінницький ОЛЦ МОЗ України" методом люмінесцентної мікроскопії досліджено матеріал від 27 осіб. Отримано 3 позитивних результати на РС-вірус, 3 на аденовірус, 2 на вірус грипу типу А та 1 на вірус парагрипу. Методом ПЛР досліджено 63 зразки матеріалу, у 36 випадках було виділено вірус грипу типу А, із них 16 (H3N2). Проведено 5 серологічних дослідження (парних сироваток) на грип та ГРВІ, отримано 1 позитивний результат на вірус грипу А H3N2", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що найвищі рівні захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції реєструвались в Бершадському, Тиврівському та Хмільницькому районах. Тимчасово припинено навчання у восьми школах (Вінницького району – 4, Тульчинського – 2, Хмільницького - 1, Жмеринського - 1).

Нагадаємо, раніше школу, в якій розгулявся кір, закрили на карантин через ГРВІ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця