Google допомагає вінницькій "швидкій" оперативно доїжджати до пацієнтів


Така можливість надана Вінниччині за зайняте перше місце в організації роботи оперативно-диспетчерської служби на базі програми ЕRІМ-103

Компанія Google надала оперативно-диспетчерській службі Вінницької області безкоштовно для тестування свою версію технології Advanced Mobile Location (АМL), завдяки якій диспетчери та медики швидкої отримують точні координати хворих. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

За її словами директора департаменту охорони здоров’я ОДА Людмили Грабович, така можливість надана Вінниччині за зайняте перше місце в організації роботи оперативно-диспетчерської служби на базі програми ЕRІМ-103.

"Advanced Mobile Location (АМL) - це метод визначення геолокаційних даних абонента, який дзвонить на номера екстрених оперативних служб (102, 103, 112 або 911). Координати перебування автоматично відправляються в службу екстреної допомоги на спеціальний вебвузол(еndpoint) Метод АМL позиціонується, як альтернатива класичним методам визначення місця розташування абонента, заснованим на прив’язці до найближчих веж  мобільного зв’язку, оскільки за попередніми оцінками, його точність до 4000разів краща", - розповіла Грабович.

Нагадаємо, у Вінниці будують новий корпус лікарні швидкої допомоги.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця