Головного тренера вінницької "Ниви" не пустили у відставку

Дениса Колчіна залишили на посаді і додали повноважень

Головний тренер вінницької "Ниви" Денис Колчін подав у відставку, але президент клубу Василь Вовк залишив його на посаді і надав нові повноваження. Про це повідомляє Depo.Вінниці з посиланням на ФБ-сторінку Василя Вовка.

"У зв'язку із заявою Дениса Колчіна про відставку повідомляю таке. У нас відбулась відверта чоловіча розмова щодо стану справ в команді, й Денис Колчін визнав, що результати, які ми маємо на сьогодні, не прийнятні та не можуть влаштовувати ні тренерський штаб, ні керівництво клубу, ні вболівальників. Головний тренер не став перекладати провину за незадовільні турнірні показники на інших осіб, й ще раз підтвердив, що готовий звільнити місце керманича. При цьому відзначив, що вінницька команда та місто стали для нього рідними, й якщо йому довірять продовжувати роботу, то прикладе надзусиль, використає весь арсенал своїх знань та досвіду для виправлення ситуації", – пише Вовк.

"Ми дійшли спільного висновку, що надто багато залікових пунктів "Нива" втратила "завдяки" суддям, які за посиланням зверху та з інших позафутбольних чинників "вбивали" команду в більшості матчів. За результатами відвертого діалогу з Денисом Колчіним, з урахуванням оцінок і суджень членів нашого колективу й вболівальників та інших обставин, мною прийнято відповідальне рішення - відставку головного тренера не приймати. Більш того, йому надано повноваження змінювати організаційну структуру тренерського штабу та вносити пропозиції щодо кадрового підсилення (змін), які будуть розглядатися як пріоритетні. Денис Колчін продовжує роботу як головного тренера СФК "Нива" (м. Вінниця)", – йдеться далі у повідомленні.

Нагадаємо, що Вовк через "фейсбук" звільнив головного тренера команди Дениса Колчина.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця