Чи займається головний вінницький "пенсіонер" Малиновський під домашнім арештом

Свіжим повітрям Малиновський дихає на балконі, продукти йому приносять друзі, а їжу готує кума
Depo.
3 березня 2016 09:25
ФОТО: depo.ua
Чи займається головний вінницький "пенсіонер" Малиновський під домашнім арештом
Чи займається головний вінницький "пенсіонер" Малиновський під домашнім арештом

Апеляційний суд Вінницької області відмовив у задоволенні скарги очільника обласного осередку "Партії пенсіонерів" Віктора Малиновського щодо заміни запобіжного заходу. Таким чином активіст зобов'язаний цілодобово знаходитись у своєму помешканні під домашнім арештом. Чим головний вінницький "пенсіонер" займається вдома, він розповів журналісту Depo.Вінниця.  

"Я маю знаходитись у своїй квартирі цілодобово. Не маю права вийти навіть в аптеку чи до магазину по хліб", - скаржиться Малиновський по телефону. 

Продукти й інші необхідні речі арештанту приносять друзі. Вони приходять мало не щодня. Готувати їжу Малиновський попросив свою куму. Весь вільний час арештант присвячує написанню блогів та складанню програми змін в країні, яку він планує оприлюднити після свого звільнення. 

За словами Малиновського, домашній арешт його не надто засмучує. Найбільше, за чим він шкодує, що немає можливості ходити до спортзалу.

"Свіжим повітрям я можу вийти подихати і на балкон. А от те, що не можна піти до спортзалу - це проблема. Але я роблю вдома зарядку зранку і ввечері", - розповів активіст.

Малиновський впевнений, що його посадили під домашній арешт для того, щоб обмежити спілкування з людьми.

Нагадаємо, 18 лютого Вінницький міський суд присудив Малиновському два місяці домашнього арешту з носінням електронного браслету. Прокуратура звинувачує Малиновського, як засновника кількох комерціних фір, в неповерненні банкам отриманих кредитів.