Головна "ковідна" лікарня Вінниці потребує медичних працівників
Нині у медзакладі 167 пацієнтів з коронавірусом. 23 людини мають важку форму і потребують інтенсивної терапії
- Вінниця
-
1 жовтня 2020 13:26

У Вінницькій міській лікарні №1 бракує медичних працівників для лікування пацієнтів з COVID-19. Зокрема, лікарів та медичних сестер. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Суспільне".
Як розповів головний лікар закладу Костянтин Ліваковський, інфекційне відділення лікарні розгорнули на 210 ліжок. Лікарня забезпечена засобами захисту медперсоналу, ліками та розхідними матеріалами, втім, є потреба у кадрах.
З початку пандемії медики отримують надбавки за свою роботу. Лікарка-інфекціоністка Таїсія Вжецон каже, що до карантину отримувала 5 тисяч гривень, тепер її заробітна плата збільшилася.
"На сьогоднішній день, це більше 20-ти тисяч. Моя зарплата — 26 тисяч", - розповідає Вжецон.
Більшість пацієнтів з COVID-19 лікуються амбулаторно. Лікарня готується приймати нових пацієнтів, втім кількість ліжок поки не збільшуватимуть.
Нагадаємо, що вчора було встановлено новий антирекорд заражень COVID-19.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:39Летальне зіткнення: На Вінниччині в ДТП горіли дві вантажівки та бус ФОТО
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)
- 11:26На Вінниччині підліток отримав сильне ураження струмом на даху вантажного вагона ФОТО
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 10:36Планували форсувати Дністер: На Вінниччині прикордонники затримали двох чоловіків, що мали намір втекти вплав до Молдови
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 16:09Настільні ігри для всіх: чим зайнятися вдома без гаджетів Актуально
- 21:40По 15 років проведуть за гратами блогер Анатолій Шарій та ексочільник поліції Вінниччини Антон Шевцов за держзраду
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 20:21Через кордон на надувному матраці: На Вінниччині затримали правоохоронця, що сприяв ухилянтам
- 20:40На Вінниччині чоловік дивом вижив після падіння в 10-метровий колодязь
- 20:20На Вінниччині група лікарів за гроші "робила" інвалідів (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли