Голові житомирської поліції подарували землю та будинок під Києвом

Дохід поліцейського за 2013 рік склав 144 тис. грн., а його родина заробила майже півмільйона
Depo.
28 січня 2016 10:59
ФОТО: depo.ua

В.о. начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області, полковник Валерій Рудик має у власності земельну ділянку у селищі Гостомель та будинок у селі Лютіж під Києвом, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 368.media.

Згідно з реєстром нерухомості, Валерій Рудик з 2005 р. володіє будинком площею 153 кв м, який правоохоронцю подарували. Будинок розташований під Києвом у селі Лютіж, що на березі Київського водосховища.

Голові житомирської поліції подарували землю та будинок під Києвом - фото 1

Згідно з декларацією Рудика за 2013 рік, два роки тому його сукупний дохід за рік склав 144,8 тис грн. А члени його сім’ї, прізвища яких в декларації неможливо прочитати, оскільки вони затерті, за рік заробили втричі більше від правоохоронця – 493,9 тис грн.

Голові житомирської поліції подарували землю та будинок під Києвом - фото 2

Голові житомирської поліції подарували землю та будинок під Києвом - фото 3

Голові житомирської поліції подарували землю та будинок під Києвом - фото 4

Голові житомирської поліції подарували землю та будинок під Києвом - фото 5

Голові житомирської поліції подарували землю та будинок під Києвом - фото 6

Також в реєстрі за правоохоронцем значиться ділянка для будівництва і обслуговування житлового будинку площею 0,11 га, яка знаходиться в селищі Гостомель неподалік від Києва. Право власності оформлене в 2013 році. Сотка землі в Гостомелі може коштувати від 2000 доларів.

Також Валерій Рудик задекларував квартиру площею 79 кв м., відомості про яку відсутні у реєстрі. В декларації поліцейський вказав дві іномарки: "Тойота Камрі"(2008), яку він купив в 2012 році і "Тойота Яріс"(2007), яка належить родині.

Валерій Рудик очолив житомирську поліцію в травні минулого року зі скандалом. Активісти і члени ради громадської ради при Житомирській ОДА обурювалися, що кандидатуру головного поліцейського області не погодили з громадськістю, а сам процес прийняття рішення назвали непрозорим. Втім його кандидатуру затвердили.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця