Голова Вінницької облради: "Це не я говорив, що життя готовий віддати, а Вольтер"

Мало того, що Анатолій Олійник приписав цитату англійської письменниці Евелін Холл французькому філософу Вольтеру, так ще й зпрештою відхрестився від сказаного
Depo.
17 березня 2016 10:42
ФОТО: depo.ua
Голова Вінницької облради: "Це не я говорив, що життя готовий віддати, а Вольтер"
Голова Вінницької облради: "Це не я говорив, що життя готовий віддати, а Вольтер"

Вінницька обласна рада прозвітувала перед журналістами про перших 100 днів своєї роботи. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Розповідаючи про досягнення, які самоврядний орган досяг за три місяці своєї роботи, голова обласної ради Анатолій Олійник наголошував на активності депкорпусу, на важливості життя в правовій, цивілізованій державі, а також прозорості та гласності роботи. Він переконаний, якщо облрада "не збавлятиме темпи", то має всі шанси увійти в історію. 

"Якщо ми й надалі будемо так конструктивно працювати, незалежно від того, що в нас протилежні думки, то я думаю сьоме скликання – наш депутатський корпус - увійде в історію Вінниці", - сказав Анатолій Олійник.

Наостанок голова облради процитував Вольтера.

"Я закінчу свій виступ словами Вольтера: "Я не підтримую жодного вашого слова, але я готовий віддати своє життя для того, щоб ви могли це висловити у вільний демократичний спосіб", - сказав А.Олійник.

Щоправда чимало присутніх на прес-конференції колег Олійника не такої оптимістичної думки про роботу облради. Зокрема, голова постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності, Андрій Вигонюк розповів, що депкорпус часто не послідовний, на засіданнях комісій та робочих груп депутати вирішують одне, а голосують зовсім по-іншому. Також він нарікає на кнопкодавство в облраді, систематичне порушення регламенту та "споглядальницьку" позицію самоврядного органу в історії з "вигнанням" екс-копа Шевцова. 

Голова постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ Тетяна Редько виступила із ще "різкішою" критикою роботи облради та її очільника. Депутатка запитала голову облради, хто уповноважив його підписувати резонансне "звернення трьох", в якому керівники регіону називали дії активістів такими, що межують з ектремізмом, та підкреслила, що приймаючи одноосібне рішення про підтримання таких заяв від імені всього самоврядного органу Олійник не має морального права, цитуючи Вольтера, говорити про свободу слова та демократію. 

На що Олійник апелював:

"Це не я говорив, що життя готовий віддати, а Вольтер".

Нагадаємо, що на звітній прес-конференції Олійник представив нового прес-секретаря обласної ради. Ним стала Ірина Ярошинська, яка раніше очолювала перс-службу регіонального відділення "ПриватБанку".

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця